Home High-Care-Center Environ Babor Jane-Iredale Reviderm Neoderma Ellipse Revosmooth Stenia-Sklep

HIGH CARE CENTER

Gwarantowaną skuteczność w eliminacji problemu nr 1 wielu kobiet - CELLULITU, zachowanie dobrego stanu zdrowia - zapobieganie patologiom kończyn dolnych oraz dobre samopoczucie! Produkty do pielegnacji ciała w firmy Weyergans High Care gwarantują maksymalne korzyści, najwyższą jakość, czystość i skuteczność jakiej nigdy przedtem nie zaznalas. Produktów firmy High Care nie kupisz w najbliższej drogerii, a jedynie w salonach HIGH CARE i wybranych instytutach kosmetycznych.

Rozmiar: 17889 bajtów Ridustar
W starciu z impulsem elektrycznym zmarszczki nie maja żadnych szans! Za pomocą elektrod i specjalnie dopasowanych impulsów elektrycznych Ridustar likwiduje zmarszczki, pozostawiając jedynie gładka skórę i świetny wygląd!
Slide Styler
Ta wyjątkowo lubiana terapia przyniesie ulgę rękom i nogom. Zlikwiduje obrzęki i poczucie ociężałości, poprawi twoją kondycje fizyczną i pozwoli poczuć się naprawdę dobrze!
Sono Styler
Fale ultradźwiękowe przy jednoczesnym użyciu kosmetyków Weyergans pobudzą twoja skóre do nowego życia. Poprawią jej wygląd, pozostawiajac uczucie przyjemnego rozluźnienia na całym ciele.
SPM digital
Masaż SPM przy jedsnym zastosowaniu kosmetyków firmy Weyergans, porawia napięcie skóry i zwiększa proces spalania tłuszczu w komórkach. Już po pierwszym zabiegu SPM skóra zaczyna głęboko oddychać i wygladać świeżo.
Iono-Care
Oddychanie zjonizowanym powietrzem, bogatym w tlen to witamina nr 1 urody. Porawia samopoczucie, wzmacnia układ odpornościowy i lepiej nastraja nas do życia.
SPM Brust
Wykorzystywanie metody podciśnieniowej do ujędrniania biustu Ujędrnianie, kształtowanie i podnoszenie piersi bez operacji? Teraz, z SPM BRUST jest to możliwe! Już po pierwszym zabiegu efekt jest gwarantowany.
Vacustyler Kosmiczna technologia wykorzystujaca podcisnienie. Efektem terapii jest poprawa krążenia krwi, wygładzenie skóry, detoksyzacja, redukcja cellulitu, obwodu ud, bioder oraz brzucha.